Skip to the content

Vores 18 specialister kan hjælpe dig med:

Responsive websites
Responsive websites

Digitalt design
Digitalt design

Inbound marketing
Inbound marketing

E-mail marketing
E-mail marketing

Webshops og e-handel
Webshops og e-handel

Google AdWords
Google AdWords

Udvikling og integration
Udvikling og integration

CMS system
CMS

Online marketing
Online marketing

Content marketing
Content marketing

Google Analytics
Google Analytics

Digital strategi
Digital strategi

Animation og motion graphics
Animation og motion graphics

UX og brugervenlighed
UX og brugervenlighed

Social Media kampagner
Social Media kampagner

Bookingløsninger
Bookingløsninger

Stærkt felt af partnere og leverandører

dynamicweb

umbraco

dibs

quickpay

Google Adwords

Google Analytics

raptor

bookingstudio

spectra

mailchimp

clickdimensions

hubspot

Mød holdet

Anne Boye
Anne Boye

Inbound marketing specialist
anne@inetdesign.dk · 8612 2240

Almir Mesanovic

CTO
almir@inetdesign.dk · 8612 2240

Alma Rahic
Alma Rahic

Softwareudvikler
alma@inetdesign.dk · 8612 2240

Maja Langberg
Maja Langberg

SEO & Social Media Manager
maja@inetdesign.dk · 8612 2240

Irena Vilic
Irena Vilic

Webudvikler
irena@inetdesign.dk · 8612 2240

Anton Huml
Anton Huml

Motion graphics designer
toni@inetdesign.dk · 8612 2240

Nicole Aupke

Kommunikationskonsulent
Nicole@inetdesign.dk · 8612 2240

Camilla Tække
Camilla Tække

Inbound marketing specialist
camilla@inetdesign.dk · 8612 2240

Goran Markovic
Goran Markovic

Designer & Konceptudvikler
goran@inetdesign.dk · 8612 2240

Lars Pedersen
Lars Pedersen

CEO · Creative Director · Partner
lars@inetdesign.dk · 8612 2240

Martin Rickmann
Martin Rickmann

Director of E-business · Partner
martin@inetdesign.dk · 8612 2240

Christian Skov
Christian Skov

CFO · Partner
christian@inetdesign.dk · 8612 2240

Semin Alkic
Semin Alkic

Softwareudvikler
semin@inetdesign.dk · 8612 2240

Elvedin Rahic
Elvedin Rahic

Q&A Manager
elvedin@inetdesign.dk · 8612 2240

Peter Bertelsen
Peter Bertelsen

Digital Creative
peter@inetdesign.dk · 8612 2240

Amalie Andsager

Digital designer/UXer
amalie@inetdesign.dk · 8612 2240

Adnan Catovic
Adnan Catovic

CEO Sarajevo
adnanc@inetdesign.dk · 8612 2240

Amir Badnjevic
Amir Badnjevic

Softwareudvikler
amir@inetdesign.dk · 8612 2240

Goran Hrustic

Frontend udvikler · Designer
goranh@inetdesign.dk · 8612 2240

FerID
FerID

Maskot
mail@inetdesign.dk · 8612 2240

Jeanette Mikkelsen
Jeanette Mikkelsen

Kommunikationskonsulent
jeanette@inetdesign.dk · 8612 2240

Kontakt os

INETDESIGN er et digitalt bureau, der leverer brugervenlige, digitale løsninger til både B2B og B2C. Vi er forretningsorienterede og fokuserer på at skabe vækst i din forretning. Vi bruger vores kreative og tekniske kompetencer til at levere højkvalitetsprodukter, som giver dig glade kunder.